Vanuit openheid samenwerken

SCHOOLTEAM 2020-2021


Christien Bruin
Directie
Juf Christien
E-mail: directie@bsjozefschool.nl
Telefoon: 0228 54 1456
Mobiel: 06 181 84191
Werkdagen: ma, di, wo, do en vr

 

Marijke Boon
Leerkracht groep 1/2a
Leerkracht groep 2d (na februari)
Juf Marijke
E-mail: m.boon@bsjozefschool.nl 
Werkdagen: ma t/m vr


Jozien Koster
Leerkracht groep 1/2a
Juf Jozien
Coördinator kleuterbouw
E-mail: j.koster@bsjozefschool.nl
Werkdagen: ma t/m wo (Na verlof)
Ouderportaal contactpersoon

 


Annemieke Reus
Leerkracht groep 1/2b
Juf Annemieke
E-mail: a.reus@bsjozefschool.nl
MT lid kleuterbouw
Werkdagen: ma, di, wo


 


Anneke Baas
Leerkracht groep 1/2b
Juf Anneke
E-mail: a.baas@bsjozefschool.nl
Werkdagen: do en vr

 


Suzan Koopman
Leerkracht groep 1/2c
Juf Suzan
E-mail: s.koopman@bsjozefschool.nl
Werkdagen: ma, di en wo (na verlof)
Beheerder website


Eline Hoogervorst
Leerkracht groep 1/2c
Juf Eline
E-mail: e.hoogervorst@bsjozefschool.nl
Werkdagen: ma, di en wo

 


Debora Murtas
Leerkracht groep 1/2c
Juf Debora
E-mail: d.murtas@bsjozefschool.nl

Coördinator kanjertraining 
Werkdagen: di, do en vr
di voor extra ondersteuning

 


Wilma Dekker
Leerkracht groep 3
Juf Wilma
Coördinator middenbouw
E-mail: w.dekker@bsjozefschool.nl
Werkdagen: di, wo, do en vr

 


Marleen Wiepking
Leerkracht groep 3
Juf Marleen
E-mail: m.wiepking@bsjozefschool.nl
Werkdagen: ma en wo
wo extra ondersteuning NT 2 en lees coördinator 

 


Leonie Neefjes
Leerkracht groep 3/4
Juf Leonie
E-mail: l.neefjes@bsjozefschool.nl
Werkdagen: ma, di, wo, do
ICT-co
ördinator
E-mail: ict@bsjozefschool.nl

 


Robert Jong
Leerkracht groep 3/4 en 4/5
Meester Robert
E-mail: r.jong@bsjozefschool.nl
Werkdagen: di, wo, do en vr
Op dinsdag Mijn Talent en vervanging rekencoördinator

 


Laurien Deken-De Haan
Leerkracht groep 4
Juf Laurien
E-mail: l.deken-dehaan@bsjozefschool.nl
Werkdagen: ma, di 

 
Karin Gitzels
Leerkracht groep 4
Juf Karin
E-mail: k.gitzels@bsjozefschool.nl
Werkdagen: wo, do, vr 

 
Shirley Somers
Leerkracht groep 4-5
Juf Shirley
E-mail: s.somers@bsjozefschool.nl
Werkdagen: ma, di, do, vr

 
 Nouky Huiberts
Leerkracht groep 5
Juf Nouky
E-mail: n.huiberts@bsjozefschool.nl
Werkdagen: ma, di, wo, do en vr

 

Cyrilla Sikkens
Leerkracht groep 6a
Juf Cyrilla
E-mail: c.sikkens@bsjozefschool.nl
Werkdagen: ma, di, wo, do en vr


Anke Deen
Leerkracht groep 6b
Juf Anke
E-mail: a.deen@bsjozefschool.nl
Werkdagen: ma, di, wo, do en vr
Rekencoördinator op een aantal dinsdagen
Meester Robert vervangt

 


Chantal Vriend
Leerkracht groep 7
Juf Chantal
E-mail: c.vriend@bsjozefschool.nl
Werkdagen: wo, do, vr

 


Jolanda Groot
Leerkracht groep 7 en 8b
Juf Jolanda
E-mail: j.groot@bsjozefschool.nl
Coördinator bovenbouw
Werkdagen: ma, di en wo

 


Henk Engeringh

Leerkracht groep 8a
Meester Henk
E-mail: h.engeringh@bsjozefschool.nl
Werkdagen: ma, di, wo, do en vr

 


Sjaak Laan
Leerkracht groep 8a
Meester Sjaak
E-mail: s.laan@bsjozefschool.nl
Coördinator kanjertraining
Werkdagen: ma, di, do en vr

 


 


Mirjam de Nijs
Coördinator Interne Begeleiding (IB)
Ondersteuning leerlingen
Juf Mirjam
E-mail: ib@bsjozefschool.nl
Werkdagen: ma, di, wo en do

 


Anna Deen
Ondersteuning leerlingen
Juf Anna
Werkdagen: di (ochtend)

 


Pauline Cervat
Ondersteuning leerlingen
Juf Pauline
Werkdagen: ma en di

 


Mariska Laan
Onderwijsassistente: groep 1/2
Juf Mariska
Werkdagen: ma, wo en do


Ingrid Visscher
Onderwijsassistente: groep 1/2 tijdens verlof Mariska
Juf Ingrid
Werkdagen: ma, do, vr

 


Lynn Koster
Onderwijsassistente: groep 3 t/m 5
Werkdagen: ma, di, vr

 


Naomi Laan
Onderwijsassistente: groep 5 t/m 8
Juf Naomi
Werkdagen: ma t/m vr

 


Meriam Groot
Vakleerkracht bewegingsonderwijs/gym
Juf Meriam
Werkdagen: ma, di

 


Carlo Hartog

Technische dienst
Ondersteunend personeel
Werkdagen: do en vr