Vanuit openheid samenwerken

SCHOOLTEAM


Christien Bruin
Directie
Juf Christien
E-mail: directie@bsjozefschool.nl
Telefoon: 0228 54 1456
Mobiel: 06 181 84191
Werkdagen: ma, di, wo en do

 

Jozien Koster
Leerkracht groep 1/2a
Juf Jozien
E-mail: j.koster@bsjozefschool.nl
Werkdagen: ma t/m vr

 


Wilma Dekker
Leerkracht groep 1/2b
Juf Wilma
E-mail: w.dekker@bsjozefschool.nl
Co÷rdinator kleuterbouw
Werkdagen: di, wo, do en vr

 


Jeanette Bruyn
Leerkracht groep 1/2b
Juf Jeanette
E-mail: j.bruyn@bsjozefschool.nl
Werkdagen: ma

 


Karin Vriend
Leerkracht groep 1/2c
Juf Karin
E-mail: k.vriend@bsjozefschool.nl
Werkdagen: ma, di en wo

 


Debora Murtas
Leerkracht groep 1/2c
Juf Debora
E-mail: d.murtas@bsjozefschool.nl
Werkdagen: wo, do en vr
 


Angeline van der Zwaan
Leerkracht groep 2/3
E-mail: a.vdzwaan@bsjozefschool.nl
Werkdagen: ma, di en wo

 


Anja Buysman
Leerkracht groep 2/3
Juf Anja
Co÷rdinator rekenen
E-mail: a.buysman@bsjozefschool.nl
Werkdagen: di, wo, do en vr

 


Jolanda Groot
Leerkracht groep 3
Juf Jolanda
E-mail: j.groot@bsjozefschool.nl
Werkdagen: ma, di en wo
 


Anneke Baas
Leerkracht groep 3
Juf Anneke
E-mail: a.baas@bsjozefschool.nl
Werkdagen: wo, do en vr
 


Fleur Noom
Groep 3/4
Juf Fleur
E-mail: f.noom@bsjozefschool.nl
Werkdagen: mai en vr

 


Anke Deen
Leerkracht groep 3/4
Juf Anke
E-mail: a.deen@bsjozefschool.nl
Werkdagen: di, wo en do


Leonie Schouten
Leerkracht groep 4
Juf Leonie
E-mail: l.schouten@bsjozefschool.nl
Werkdagen: ma t/m vr

 


Chantal Vriend
Leerkracht groep 5
Juf Chantal
E-mail: c.vriend@bsjozefschool.nl
Werkdagen: ma en di

 


Arja Kraal
Leerkracht groep 5
Juf Arja
E-mail: a.kraal@bsjozefschool.nl
Werkdagen: wo, do en vr
 


Robert Jong
Leerkracht groep 5/6
Meester Robert
E-mail: r.jong@bsjozefschool.nl
Werkdagen: ma, di, wo en do
 


Suzan Koopman
Leerkracht groep 5/6
Juf Suzan
E-mail: s.koopman@bsjozefschool.nl
Werkdagen: vr
 


Lydia van Bleisem
Leerkracht groep 6
Juf Lydia
E-mail: l.vanbleisem@bsjozefschool.nl
Co÷rdinator ICC (cultuur)
Werkdagen: do en vr

 


Piet Karsten
Leerkracht groep 6
Meester Piet
E-mail: p.karsten@bsjozefschool.nl
Co÷rdinator ICT
E-mail: ict@bsjozefschool.nl
Werkdagen: ma, di, wo en do

 


Marleen Wiepking
Leerkracht groep 7
Juf Marleen
E-mail: m.wiepking@bsjozefschool.nl
Werkdagen: ma, di en wo

 


Dorien Spigt
Leerkracht groep 7
Juf Dorien
E-mail: d.spigt@bsjozefschool.nl
Co÷rdinator ICC (cultuur)
Werkdagen: wo, do en vr


Sjaak Laan
Leerkracht groep 8
Meester Sjaak

E-mail: s.laan@bsjozefschool.nl
Co÷rdinator bovenbouw
Werkdagen: ma, di, do en vr

 


Jan Steltenpool
Leerkracht groep 8
Meester Jan
E-mail: j.steltenpool@bsjozefschool.nl
Werkdagen: ma, di, wo en vr
 


Mirjam de Nijs
Co÷rdinator Interne Begeleiding (IB)
Ondersteuning leerlingen
Juf Mirjam
E-mail: ib@bsjozefschool.nl
Werkdagen: ma, di, wo en do

 


Eva van Verseveld
Invalleerkracht
Ondersteuning leerlingen
Juf Eva
Invalleerkracht
E-mail: e.vanverseveld@bsjozefchool.nl
Werkdagen: wisselende dagen

 


Anna Deen
Ondersteuning leerlingen
Juf Anna
Werkdagen: di (ochtend)

 


Pauline Cervat
Ondersteuning leerlingen
Juf Pauline
Werkdagen: ma en di

 


Wilma Houtman
ConciŰrge
Ondersteunend personeel
Werkdagen: di, wo en do (ochtend)

 


Carlo Hartog
Technische dienst
Ondersteunend personeel
Werkdagen: do en vr